مجموعه آزمون شنیداری زبان انگلیسی پایه هفتم

 

listening7

 

  • هدف 
  • مخاطبین 
  • طرح کلی
  • همکاران کتاب 

این کتاب که لزوما به همراه لوح فشرده ارائه می گردد برای تقویت و تمرین بیشتر مهارت شنیداری دانش آموزان عزیز طراحی و تالیف گردیده است. در این کتاب برای هر درس تمرین هایی در کتاب در نظر گرفته شده است که دانش آموزان باید پس از شنیدون فایل های مربوطه در لوح فشرده به آن ها پاسخ دهند.

درسهای این کتاب در سه بخش جمع بندی شده است . Warm up , Listening Tasks, Real conversation . با پیگیری هر درس و انجام task های مختلف شنیداری ، دانش آموزان می‌توانند در این زمنیه ، مهارت زبان آموزی خود را تقویت نمایند.

بهترین شیوه استفاده کتاب در کلاس های درسی می باشد که در بین هر درس به مدت ده تا پانزده دقیقه تمرین های شنیداری بیشتر در صورت نیاز در کلاس تمرین گردد.

مخاطبین اصلی این کتاب دانش آموزان پایه هفتم می باشند. تمامی دانش اموزان با سطح های مختلف می توانند از تمرین های مختلف این کتاب استفاده نمایند.

همچنین معلمین گرامی هم می توانند به عنوان نمونه از این کتاب استفاده نمایند.

این کتاب شامل دو قسمت اصلی می باشد.

در قسمت اول شامل هشت درس می باشد. در هر درس تمرین ها به سه قسمت تقسیم کردیده اند.

. Warm up , Listening Tasks, Real conversation

در تمرین های قسمت اول هر درس دانش آموزان تمرین های کلیو ابتدایی با نقش های زبان مختلف آشنا می گردند. در قسمت دوم تمرین های اصلی و پایه قرار دارند . در قسمت سوم هم تمرین های دنیای واقعی که مطابق فعالیت و نیاز های دنیای واقعی آنهاست فرار دارند.

در بخش دوم کتاب کلیه متن های صوتی که در لوح فشرده کتاب می باشد، به صورت متنی موجود می باشند تا دانش آموزان و معلمین به آن ها هم رجوع نمایند.

ابوالفضل قنبری

سراله دماوندی کمالی

 

دانلود نمونه کتاب

خرید اینترنتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *