آشنایی با نویسندگان جوان

 

گروه علمی آموزشی نویسندگان جوان “گنج” از ابتدای مهرماه سال ۹۲ ، همزمان با شروع تغییر رویکرد آموزش زبان انگلیسی در مطقع متوسطه اوّل بنا نهاده شد.

 

در ابتدای راه ، ضمن راه اندازی یک فضای مجازی کار خود را آغاز نمود. با گذشت حدود شش ماه از فعالیت این سایت ، تقریبا ۳۰۰۰ دبیر در این سایت عضو شده و ضمن اشتراک‌گذاری مقالات ، منابع آموزشی ، نمونه سوالات و…. فضایی بسیار خوب و صمیمی ایجاد شده که می‌تواند کمک حال دبیران ، و دانش‌آموزان و اولیاء ایشان باشد. این سایت به آدرس www.cltteacher.ir می باشد.

 

در قدم بعدی، ضمن بنا نهادن دوره های آموزشی برای دبیران (TTC) اقدام به راه اندازی سایتی به آدرس www.teachertest.ir نمودیم تا در این فضا ، همکاران محترم ضمن استفاده از منابع و دوره های آموزشی موجود در سایت cltteacher.ir در آزمون هایمرتبط شرکت نمایند.

 

در گام سوّم ، بر آن شدیم تا با همیاری دبیران کوشا و ساعی عضو در انجمن علمی ، نسبت به نگارش، تالیف و چاپ کتاب های مختلف علمی ،آموزشی اقدام نموده تا دبیران محترم از منافع مادی و معنوی آن بهره مند شوند . لذا با آغاز تالیف سه کتاب مرتبط با زبان پایه هفتم کار را آغاز کرده و به امید خدا ، کار را برای سالهای بعد نیز ادامه خواهیم داد.

 

در پایان دست تمامی همکاران عزیز را به گرمی فشرده و از ایشان دعوت به همکاری و مساعدت می نماییم.